Co mogę zaoferować

Co mogę zaoferować

Jestem Przedsiębiorcą Forever, menedżerem FLP od 21 lat. Zawsze pracowałam samodzielnie i uczę tej samodzielności każdego, kto zechce ze mną podjąć współpracę.
Oto co chętnie Ci zaoferuję, jeżeli zechcesz podjąć ze mną współpracę i poświęcić swoją energię na rozwinięcie nowego biznesu:

  • Przede wszystkim nauczę Cię jak prawidłowo rozwijać Twoją nową firmę zbudowaną na bazie Forever Living Products. Zawsze dzielę się wiedzą i swoimi wieloletnimi doświadczeniami, co pomoże Ci uniknąć zrobienia podstawowych błędów i pozwoli na maksymalne wykorzystanie czasu i potencjału jakim dysponujesz.
  • Dzięki możliwościom jakie stwarza firma Forever można realizować się na wiele sposobów, każdy tu może znaleźć niszę dla siebie i dostosować to co oferuje Forever do własnych możliwości i potrzeb. Wprowadziłam do firmy wiele osób i z odpowiedzialnością prowadzę ludzi tak, aby osiągnęli sukces finansowy i zrealizowały to, co wspólnie zaplanujemy; a robię to poprzez wspólne przygotowanie biznes planu. Plan Marketingu FLP stwarza możliwość funkcjonowania na wielu poziomach: konsumenta, sprzedawcy, kierownika, menedżera, lidera i daje możliwość wyboru własnej drogi i indywidualnego tempa rozwoju. Pomogę Ci odnaleźć Twój „złoty środek”.
  • Kieruję się odpowiedzialnością wobec współpracujących ze mną ludzi, zapewnię Ci więc wysoki poziom szkoleń indywidualnych, będziesz mógł również korzystać z bezpłatnych szkoleń i warsztatów grupowych, które cieszą się ogromną popularnością.
  • Ważnym czynnikiem sukcesu zarówno mojego jak i moich partnerów biznesowych jest planowanie, samodyscyplina i uczenie innych planowania oraz pomoc w realizacji wyznaczonych celów. Uczę każdego że siłę do pracy daje wewnętrzna motywacja, uczenie identyfikowania „mojego dlaczego” i pamiętania o tym każdego dnia – jest to niezbędnym elementem skutecznego działania.
  • Uczę powielania działań, które jest jednym z najważniejszych elementów systemu MLM. Pomagam w rozumieniu systemu wynagrodzeń czyli planu marketingu i uczę organizacji sieci dystrybucji i wspomagam w jej rozwijaniu na każdym poziomie. Będziesz miał we mnie partnera biznesowego, źródło wsparcia i mentora.Jeżeli zechcesz poważnie potraktować współpracę ze mną, zapewnię Ci opracowany przeze mnie program szkoleniowy „Jak zbudować stabilny biznes z Forever”. Są to materiały nowatorskie i bardzo pomocne w zrozumieniu systemu MLM. Zawierają niezbędne informacje pomocne w prawidłowej budowie struktur z wykorzystaniem wszystkich możliwości jakie daje plan marketingu i wiele programów uznaniowych firmy Forever Living Products. Rozpoznanie talentów, umiejętności i potrzeb osób, które rozpoczynają ze mną współpracę oraz pomoc w opanowaniu wiedzy dotyczącej produktów i rozumienia systemu MLM są dla mnie zawsze najważniejszym priorytetem.
  • Zawsze zależy mi na tym, żeby osoby, które podpisały ze mną umowę osiągały jak najwyższe dochody. Pomaganie ludziom w osiąganiu niezależności finansowej, to dla mnie najważniejsze wyzwanie, a zrealizowanie tego odbieram jako mój najważniejszy sukces.

Istnieje wiele elementów sukcesu, którymi kieruję się w mojej pracy, ale najważniejsze to:

  1. Odpowiedni partner do budowy biznesu, czyli firma z nieporównywalnym planem wynagrodzeń z którą chcemy współpracować.
  2. „Moje dlaczego”, czyli silna wewnętrzna motywacja, która mimo przeszkód i niepowodzeń pozwala realizować to co wspólnie zaplanujemy.
  3. Wiara w ludzi. Mam ogromną wiarę w to, że jeżeli decydujesz się na współpracę możesz osiągnąć sukces, i nie ma tu ograniczeń. Biznes ten trzeba jednak umieć dopasować do indywidualnych potrzeb każdego człowieka, a firma Forever stwarza takie możliwości. Wsłuchuję się w potrzeby drugiego człowieka i pomagam mu stworzyć wizję takiego funkcjonowania, jaka będzie zgodna z jego umiejętnościami i predyspozycjami. Na to zawsze będziesz mógł liczyć.
  4. Kierowanie się uczciwością, praca nad samorozwojem i bycie wytrwałym – oto moje priorytety. Zawsze tez podkreślam: nie poddawaj się – w tym biznesie nie jesteś sam, zawsze możesz liczyć na moją pomoc. Zawsze z radością dzielę się z moimi partnerami biznesowymi moją wiedzą ale również korzystam z ich doświadczeń.