Dlaczego Forever

Dlaczego Forever

Właściciel Forever Living Products, Rex Maughan stworzył możliwość funkcjonowania w naszej firmie na wielu poziomach: klienta, sprzedawcy, kierownika, menedżera albo lidera. Każdy kto podpisze umowę i zrobi pierwszy zakup, ma bezpośredni dostęp do ogromnej bazy – zaplecza z którego może korzystać. To Ty ostatecznie decydujesz o tym, jak ma wyglądać Twoje przedsiębiorstwo zbudowane na bazie Forever Living Products.
System wynagrodzeń firmy Forever stwarza zróżnicowane możliwości zarabiania, każdy może ustalić własny harmonogram pracy i korzystać z różnych sposobów uzyskiwania dochodów. Nie ma też limitu jeżeli chodzi o wysokość planowanych dochodów. W moich strukturach wielu menedżerów osiąga zaplanowane dochody: 10 – 30 tys. złotych miesięcznie. Menedżerowie Liderzy na wyższych stanowiskach menedżerskich, którzy zakwalifikowali się do otrzymania Premii Lidera, mogą również zakwalifikować się do otrzymania Premii Gem Bonus. Są to dodatkowe pieniądze wypłacane każdego miesiąca oprócz premii zasadniczej. Dochody jakie możesz uzyskać w Forever Living, opierają się na szczodrym systemie wypłacania premii jak i na dodatkowych programach motywacyjnych:

 • Plan Marketingu jest doskonały, ale to, co zachęca do rozwijania struktur, to wiele programów uznaniowych dla tych, którzy poważnie potraktują współpracę z Forever a najpopularniejszym jest program motywacyjny „samochodowy”. Jest to dodatkowa premia z przeznaczeniem na sfinansowanie zakupu dowolnie wybranego środka trwałego. Dystrybutorzy z reguły przeznaczają premię na zakup samochodu, mieszkania lub domu.
 • Kolejny program to możliwość uzyskania kwalifikacji do bezpłatnego uczestnictwa w Super Rally FLP w USA, który trwa 3 dni. Po Zjeździe Forever funduje kilkudniową wycieczkę w bardzo atrakcyjne miejsca: fabryki Forever Living w Dallas, plantacje aloesowe w McAllen przy granicy z Meksykiem, Biura Głównego w Scottsdale w Arizonie oraz 3 dni w Las Vegas.
 • Również co roku w kwietniu są organizowane Zjazdy Światowe, które odbywają się w różnych krajach świata. Są to niezwykle atrakcyjne wyjazdy dla najlepszych par liderów z każdego kraju.
 • Niezwykle atrakcyjnym programem motywacyjnym jest podział zysków prezydenckich. W 2010 roku firma Forever przeznaczyła 16 milionów dolarów na dodatkowe premie dla najlepiej pracujących liderów. Każdy ma szansę, bez znaczenie jak długo jest z firmą, zakwalifikować się do podziału zysków.
 • Struktury dystrybutorów zbudowane z Forever są dziedziczne, będą mogły pozostać po Tobie i przynosić dochody Twoim dzieciom w przyszłości.
 • FLP to bezpieczny i stabilny biznes. Firma ma rozbudowany system wspierania: administracja, seminaria szkoleniowe, imprezy integracyjne, materiały marketingowe, filmy instruktażowe on-line, system indywidualnych stron internetowych, e-maili, raportów finansowych i innych bardzo wygodnych narzędzi.

Co dowodzi o wyjątkowości Forever Living Products i wyróżnia ją innych firm MLM?

 • 33 lat doświadczeń na rynku
  Forever Living Products istnieje na międzynarodowym rynku od 1978 roku i reprezentuje solidny management, niezachwiany (nie zmieniany od początku) biznesplan, sieć zmotywowanych dystrybutorów i doświadczonych menedżerów-liderów
 • Produkty wysokiej jakości
  Forever zapewnia dostęp do wysokiej jakości produktów aloesowych i nie tylko, należących do ciągle zwiększającego popularność nurtu Wellness. Produkty wysokiej jakości są zawsze doceniane i pamiętane przez klientów, co jest oczywistym warunkiem twojego sukcesu.
 • Premie i bonusy są obliczane i wypłacane na podstawie ceny detalicznej produktów
  Nawet jeżeli płacisz za produkty FLP cenę hurtową, Forever bierze za podstawę premii cenę detaliczną produktów.
 • Obecność w 150 krajach świata
  Forever Living Products udowadnia swoją niezachwianą i wciąż rosnącą pozycję w ponad 150 krajach świata. Przez to że jest firmą międzynarodową, jest stabilna, ma ogromne doświadczenie w dziedzinie i daje Ci nieograniczone możliwości rozwoju na różnych rynkach.
 • Produkty do konsumpcji
  Produkty, które są zużywalne, pomogą Ci zbudować bazę lojalnych klientów, którzy będą ciągle czekać na nowe dostawy. Baza aktywnych konsumentów jest kluczem do biznesu MLM odnoszącego sukces i może być zbudowana tylko na wysokiej jakości, nieporównywalnych i zużywalnych produktach.
 • Udowodniona stabilność finansowa
  Wykres sprzedaży FLP demonstruje ciągły i niezachwiany wzrost finansowy, rosnące wyniki sprzedaży i stabilną historię rozwoju, ostatecznie przepowiadając kondycję finansową naszej firmy.
 • Jeżeli ktoś, kogo zasponsorujesz będzie miał lepsze wyniki niż ty, będziesz nagrodzony w postaci premii grupowych.
  Skorzystaj z wyjątkowej cechy naszego planu marketingu, która wynagradza Twoje starania.
 • Żadnych degradacji raz uzyskanej pozycji
  Jeśli chodzi o pozycję w planie marketingu Forever nie degraduje dystrybutorów nawet, jeśli są nieaktywni i nie pracują. Jeżeli raz zdobędziesz jakąś pozycję w planie marketingu, pozostaniesz na niej bezwarunkowo i zawsze możesz powrócić do pracy z osiągniętej ostatnio pozycji.
 • Szeroki system wsparcia
  Forever oferuje obszerny system wspierania, od seminariów, treningów i materiałów szkoleniowych do regionalnych programów motywacyjnych i pomocnego personelu na regionalnym, krajowym i międzynarodowym poziomie. Pamiętaj, Twój sukces bezpośrednio wpływa na sukces całej grupy.
 • Wielopoziomowe możliwości zarabiania pieniędzy
  Forever oferuje różnorodność sposobów na zarabianie, łącznie z programami motywacyjnymi i podziałem zysków. Oferuje również korzyści wypływające z możliwości pracy według własnego planu: dorywczo lub na pełny wymiar godzin.