Moje osiągnięcia

Moje osiągnięcia

Nie odniosłabym swojego sukcesu, gdyby nie było tych wszystkich wspaniałych ludzi, którzy mi zaufali i podjęli ze mną współpracę. Pomogłam wielu osobom, ale teraz często korzystam z ich własnych doświadczeń. Mogę teraz się cieszyć z wielu wspaniałych partnerów biznesowych.
Jesteśmy Diamentowo-Szafirowymi Menadżerami FLP, zbudowaliśmy największą strukturę w Polsce, i jest to dla nas biznes rodzinny. Wszystkie moje dzieci mogły zdobyć wykształcenie takie o jakim marzyły i rozwinąć swoje talenty, a teraz wspierają nas w rozwoju naszego rodzinnego biznesu, jednocześnie realizując swoje pasje. Zbudowałam największy w firmie FLP w Polsce zespół liczący ponad 48 tysięcy dystrybutorów. Wykreowałam wielu wspaniałych liderów przekazując im całą wiedzę jaką posiadam i dając wsparcie w planowaniu i realizacji ich planów. Pomagałam każdemu ambitnemu partnerowi biznesowemu zbudować wizję własnego przedsiębiorstwa, wykorzystując doskonałe zaplecze jakim jest firma Forever Living Products. Sukces osiągnęłam dzięki temu, że tysiącom ludzi pomogłam w osiągnięciu sukcesu na miarę ich wyobrażeń, pragnień i indywidualnych potrzeb.

Od 21 lat utrzymuję niezmiennie najwyższą pozycję w FLP Poland ponieważ cały czas jestem aktywna zawodowo. Jestem w grupie światowych VIP-ów FLP i mój przykład jest inspirujący dla innych, dla tych, którzy chcą wziąć życie w swoje ręce nie mając niezbędnego w klasycznym biznesie zaplecza finansowego.
Uczę zawodu międzynarodowego. Moje największe odziały zagraniczne to Czechy – ponad 6 tys. dystrybutorów i Stany Zjednoczone, gdzie pomagam budować struktury wśród Polonii – ponad 2 tys. dystrybutorów. Stworzyłam własny, nowatorski system szkoleniowy, z którego mogą korzystać nie tylko osoby z moich struktur, ale wszyscy dystrybutorzy w Polsce. Z tych materiałów korzystają również dystrybutorzy w innych krajach.

Efekty mojej pracy przełożyły się nie tylko na podniesienie komfortu życia mojej rodziny, ale mają wpływ na rozwój regionu i całej Polski ponieważ uczenie przedsiębiorczości przynosi wymierne korzyści w postaci tworzenia nowych miejsc pracy. Edukacja i kształtowanie postaw prozdrowotnych ludności i zachęcanie do podejmowania odpowiedzialności za własne zdrowie, rozumiejąc i stosując profilaktykę jest moim następnym, małym sukcesem.

Dbam również o moich konsumentów. Stworzyłam Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody, które mieści się w Hotelu Millenium w Bochni, aby klienci mieli łatwy dostęp do produktów i wiedzy na ich temat oraz byli profesjonalnie obsłużeni.

Sukces, to również wielkie marzenia i odwaga w ich realizacji. Nauczyłam się na nowo marzyć, wyznaczać wielki cele i z uporem je realizować. Żyję z pasją, czuję się szczęśliwa i spełniona.
Ale to, co daje największą radość i satysfakcję to jest to, że wiele osób zainspirowałam własnym przykładem do podjęcia pracy nad sobą, do nauczenia się nowego zawodu, planowania i wspólnego realizowania tego, co chcieli osiągnąć.