O mnie

O mnie

Moja strona Zarabiaj Ze Mną jest dedykowana każdemu, kto szuka nowych możliwości zawodowych, chce zacząć nową, interesującą karierę albo po prostu chce podreperować domowy budżet.
Zapraszam do przestudiowania oferty współpracy ze mną – Menedżerem międzynarodowej firmy Forever Living Products, która daje nieograniczone możliwości finansowe i wiele sposobów na realizowanie siebie.
Współpracę z Forever Living Products rozpoczęłam w 1994 roku. Dla mnie osobiście praca w systemie MLM (multi-level marketingu) to trzy elementy: produkt, biznes i sposób na życie. Moja fascynacja produktami sprawiła, że zainteresowałam się firmą FLP 17 lat temu, a wspaniały system wynagrodzeń i bardzo szczodre programy uznaniowe spowodowały, że z osoby przebywającej na rencie stałam się światowym liderem FLP. W ciągu 6 miesięcy zbudowałam razem z mężem grupę menedżerską, a po roku byliśmy już Szafirowymi Menedżerami – osobami niezależnymi finansowo. Zawsze zależało mi na tym, żeby osoby, które zdecydowały podjąć współpracę ze mną osiągały jak najwyższe dochody. Zachęcając innych do nauczenia się nowego, pięknego, międzynarodowego zawodu, w którym dzieląc się radością korzystania z dodających energii i urody produktów aloesowych możemy osiągnąć wolność i niezależność finansową. Spełnianie swoich marzeń poprzez pomaganie innym w realizacji ich planów, to dla mnie najważniejsze wyzwanie. W ciągu wszystkich tych lat współpracy z firmą FLP przeprowadziłam wiele szkoleń marketingowych i opracowałam kilka sposobów przedstawiania systemu wynagrodzeń i planowania awansów.